Kronik Vaka
http://kronikvaka.anatolianrock.com
kronik vaka
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 İleri>>
Cevapla
Cr3m4

Tamamdır ya kapatalım bu konuyu herkes kendine göre haklı tabi. Ben senin iyi niyetli olduğuna inanmak istiyorum meety. Biz eleştiriye açığız hez zaman ama senin yazın biraz abartı gibi geldi bize ondan bu tepkileri verdik anlıyosun dimi.? Çünkü bu ses düzeni konusunda bizimde çok moralimiz bozulmustu demoyu yaptıktan sonra. Yani anlıyacağın bizde farkındayız ses düzeninin ne kadar iğrenç olduğunun ama şu an için yapacak bişey yok. En kısa sürede yine ankara veya istanbula gidip yeni bi demo yapıcaz artık :) Tabi bunun için para lazım. Bu nedenlede kafe programına baslamayı düşünüyoruz ve repertuar hazırlamakla ugrasıyoruz.
Tekrar teşekkür ediyoruz yorumlar için byes.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Eylül 2006 8:09 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Meety

arkadaşlar konuyu oldukça saptırmışsınız...Ben hiç bi gruba kötü demem benim gözümde herkes grup..Bunu tartışmaya gerenk yoq...Benim yorumlarım böyle..Ve bence herkesin yapması gerekne yorum da budur..Benim ki gibi...Yorumlarıma yorum ekleyebilirsiniz ama SEN NE DİON KARDEŞİM NE BİLİON Kİ DEMENİZ...Beni ziyadesiyle üzdü...Ben grubunuza yorum yazmak istedim..Demolarınızın hepsini dinledim ve dikkat ederseniz grubunuza ilgi duyup tek tek yorum yaptım...Başkaları gibi(burda kimseye lafım yoq genel bi söz) ARKANIZADYIM YANINIZDAYIM SÜPERSİNİZ Ya da İĞRENÇSİNİZ GİBİ GEREKSİZ Bİ YORUM YAPMADIM...Adam akıllı oturdum şarkıları dinledim ve gerekli bi yorum yaptım..Ama arkadan benim işi bilip bilmeme yorum yapmanız yannış...Yok kulakdan duyma yorumlarmış falan..Geçelim bunnarı...Söylediğim her kelime sizin için..Size değer verdiğim için...Ben bunları kendi grubuma da söylüyorum...Sizin şehrinizde kanal kayıt stüdyosu yoq...anladım bizde de yoq...Ama dediğimi ii okuyun...Kanal kayıtta yaparsanız süper olur dedim...Ve çaldıklarınızla ilgili bişi sölemedim...Kayıtla ilgili bişi söledim..Lafı uzatmaya gerek yoq...Ben size yorum yapıcam siz geliştirceksiniz Siz bize yorum yapcanız bis geliştircez...LÜTFEN...OLAYI BÜÜTMEYİN...
Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Eylül 2006 3:02 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
kv_vokal

hay ağzınıza sağlık yaa  :)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Eylül 2006 12:29 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
rEd_rEsin

eetth katılıorumm=)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 22 Eylül 2006 9:25 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
GeNia

bi eleştirmek wardır.. bi de yermek wardır.. eleştirirken çaktırmadan yermek ise en uyuz olanıdır:) ayrıca okadar da kötü olduğunu sanmıyorum ben bunların..eksiklikler olabilir,ama düzelmicek diyede bişi yoktur. saygılar..

(GeNia tarafından 22 Eylül 2006 8:53 ÖS tarihinde degiştirildi.)

(GeNia tarafından 22 Eylül 2006 8:56 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 22 Eylül 2006 8:50 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
rEd_rEsin

yha kayseride stüdyo mu war alaa ashkına bie millet blp blmeden konusuo kanal kayıt choq mu kolay  böle bi sehirde sanıosn?? ayrıja kronik vaka choq profsyonel olduklarını hershei ii bldklerini iddia eden bi qrup deildr qttkce kendilerni qelstrcekler...taam elestrie de acıklar ama blmeden etmeden olmayo yane=P
Bu mesajın yazıldığı tarih : 22 Eylül 2006 8:44 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
gstkp_emin

kardesim niye geriyosun ki olayları adam bi yorumda bulunmus o kadar bilir bilmez ama yapmıs bişeyler bizde biliyoruz hatalarımızı ama dedigin gibi siznde bi demonumuzu gorelim sizide dinleyelim gerçi  adam eleştiri yapıyo diye super yetenekli bi adam olacak diye bişey yok ama iki tarafda dozunu biraz abartmıs neysuzatmanın geregi yok onurcugum bizde arkadası utandırmak için elimizden geleni yapalım onun da bize boyle bi katkısı olsun :)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 20 Eylül 2006 9:54 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
kv_vokal

haaa unutmadan daha yaşınız küçük öğreneceğiniz bişeyler olursa veya yardıma fln ihtiyacınız olursa çekinmeyin lütfen...:) bu şekilde reklam yaparak hiç biyere warılmaz böyle olmaz arkadaşlar....onun dedikleriyle adam olacak olsaydık çnce onun adam olmuş olması gerekirdi:) tamammı canım?? sen onun izinden gidebilirsin bişii demem ama lütfen sözlerine dikkat et !!! adam ol öyle gel..:)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 20 Eylül 2006 8:01 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
kv_vokal

arkadaslar lütfen konuşmadan ve eleştirmeden önce bi boyumuza posumuza yaptığımız işlere bakalım...eleştriye herzaman açığız ama sırf eleştirmek için bilip bilmeden konuşmayada herzaman karşıyız eminim o arkadas saydığı terimlerin yarısını kulaktan dolma öğrenmiştir...lütfen sırf karalamak için eleştri yapmayalım eleştrininde adam gibisi war yani anlatmaya çalıştığım o. ayrıca o meety midir nedir  o kadar bilen bi adam kendini savunur heralde dimi kardeş? o zaman sana ne gerek yani 3. oldunda birascık...:)neyse yinede teşekkürler...bu arada bu kadar bilen arkadaşlardanda demoları bekliyoruz veya varsa bi konser fln ulastırınki madem eleştriye açıksınız bizde sizi eleştirebilelim:)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 20 Eylül 2006 7:59 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
chop_erBASS

olm bakın meety ye laf yok tamam mı adam eleştirmiş açık olun eleştiriye açık dediklerini yapsanız adam olursunuz kendinize ii bakın bu arada kopnser kaydı olmamıs kib...(şarkılar iiii)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 20 Eylül 2006 5:56 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 İleri>>